Hakkımızda

Okuvaryum; alanında uzman eğitimciler, yazarlar, çizerler, ses sanatçıları ve yazılım mühendisleri tarafından oluşturulmuş yüzlerce dijital özgün hikâyenin bulunduğu bir eğitim platformudur. “Çocuğa görelik ilkesi” dikkate alınarak hazırlanan hikâyelerimiz 2020 yılında okul öncesi ve ilkokul dönemindeki minik okurları ile buluştu.

Okuvaryum ekibi olarak e-öğrenme alanındaki yenilikleri yakından takip ederken, kullanıcılarımızın memnuniyetini ön planda tutuyor ve getirdiğimiz yenilikleri sistemlerimize dahil ederek Türkiye’nin pek çok noktasına ulaştırıyoruz.

Okullar için özel hazırladığımız Okuvaryum Okul ve bireysel olarak içeriklerimizden faydalanmak isteyen okurlarımız için hazırladığımız Okuvaryum Bireysel Kütüphane ile yurt içi ve yurt dışındaki kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz.

Ekibimizin e-öğrenme alanındaki uzmanlığını Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarıyla paylaşarak Okuvaryum Okul’u öğretim sistemlerine eş güdümlü olarak geliştiriyoruz. Okullara özel müfredat eşleştirme çalışmaları hazırlayarak Okuvaryum Okul’un verimli bir şekilde değerlendirilmesini desteklemek üzere yıl boyunca kurumlarımızın ve kullanıcılarımızın yanında yer alıyoruz.

Kullanıma açıldığı ilk haftalardan itibaren App Store ve Google Play Store’da eğitim kategorisinde en çok indirilenler arasında yer alan Okuvaryum Bireysel Kütüphane mobil uygulamamız, aynı zamanda App Store tarafından 2020 yılının Mart ayında aynı ay içerisinde çıkan binlerce uygulama arasından “Çocuklar İçin Öne Çıkarılan Uygulama” seçilmiştir.

Platformlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da önerilerinizi
paylaşmak için lütfen bize ulaşınız.
Keyifli okumalar dileriz!

Ekibimiz
Atakan UYDURAN
Atakan UYDURAN
Direktör
Buse Burdurlu
Buse BURDURLU
Kurumsal İlişkiler Yöneticisi
Büşra EREN
Büşra EREN
Kullanıcı İlişkileri Yöneticisi
Ece Güleç
Ece GÜLEÇ
Akademik Hizmetler Uzmanı
Ekin Miral
Ekin MİRAL
CIO
Elif Cansu Beklin
Elif Cansu BEKLİN
Kullanıcı İlişkileri Yöneticisi
Erdoğan Erkin Erdeğer
Erdoğan Erkin ERDEĞER
Kullanıcı Hizmetleri Temsilcisi
Esat Uğurlu
Esat UĞURLU
Kurucu
Nevruz Kılıç
Nevruz KILIÇ
Akademik Danışman
Onur Yağmur
Onur YAĞMUR
CFO / Partner
Tuğba Pehlivan
Tuğba PEHLİVAN
Akademik Koordinatör
Ufuk Arslan
Ufuk ARSLAN
CTO