Hakkımızda

Okuvaryum; alanında uzman eğitimciler, yazarlar, çizerler, seslendirme sanatçıları ve yazılım mühendisleri tarafından oluşturulmuş yüzlerce dijital özgün hikâyenin bulunduğu bir eğitim platformudur. Çocuğa görelik ilkesi doğrultusunda oluşturulan bu dijital hikâyeler, 2020 yılından bu yana 4-10 yaş aralığındaki minik okuyucular ile buluşmaya devam ediyor. 2023 yılından itibaren YKY’nin sevilen kitapları ile Okuvaryum kütüphanesi daha da zenginleşerek büyüyor. Okul öncesi ve ilkokul dönemindeki çocukların okumayı içselleştirerek okuma becerilerini geliştirmelerine ve okuma kültürü edinmelerine katkı sunuyor.

Okuvaryum ekibi olarak e-öğrenme alanındaki yenilikleri yakından takip ederken kullanıcılarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Getirdiğimiz yenilikleri sistemlerimize dahil ederek Türkiye’nin pek çok noktasına ulaştırıyoruz.

Okullar için özel hazırladığımız Okuvaryum Okul ve bireysel olarak içeriklerimizden faydalanmak isteyen okurlarımız için hazırladığımız Okuvaryum Çocuk Kitapları ile yurt içi ve yurt dışındaki kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz.

Ekibimizin e-öğrenme alanındaki uzmanlığını Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarıyla paylaşarak Okuvaryum Okul’u öğretim sistemlerine eş güdümlü olarak geliştiriyoruz. Okullara özel müfredat eşleştirme çalışmaları hazırlayarak Okuvaryum Okul’un verimli bir şekilde değerlendirilmesini desteklemek üzere yıl boyunca kurumlarımızın ve kullanıcılarımızın yanında yer alıyoruz.

Kullanıma açıldığı ilk haftalardan itibaren App Store ve Google Play Store’da eğitim kategorisinde en çok indirilenler arasında yer alan Okuvaryum Çocuk Kitapları mobil uygulamamız, aynı zamanda App Store tarafından 2020 yılının Mart ayında aynı ay içerisinde çıkan binlerce uygulama arasından “Çocuklar İçin Öne Çıkarılan Uygulama” seçilmiştir.

Platformlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da önerilerinizi
paylaşmak için lütfen bize ulaşınız.

Keyifli okumalar dileriz!

Ekibimiz
Esat Uğurlu
Esat Uğurlu
Kurucu
Sadık Gençoğlan
Sadık Gençoğlan
Kurucu Ortak & CEO
Nevruz Kılıç
Nevruz Kılıç
Akademik Hizmetler
Atakan Uyduran
Atakan Uyduran
Satış ve Pazarlama
Doğuş Büke
Doğuş Büke
Teknoloji